FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W jakich rozmiarach są dostępne ubranka Mes Bébés?

Nasze ubranka dostępne dostępne są na razie wyłącznie w rozmiarze 68. Idealnie pasują na dzieci od 3 do 6 miesiąca życia. Ciuszki rosną razem z dzieckiem dzięki ściągaczom, które można zawijać lub odwijać i odpowiednio dostosowywać ich długość do wymiarów maluszka. Urocze bliźniaczki, które brały udział w naszej sesji zdjęciowej nosiły ubrania innych marek w rozmiarze 74.

Jak najbardziej, na pewno będziemy wprowadzić dodatkowe rozmiary. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych małych Klientów i już wkrótce chcielibyśmy rozpocząć szycie zestawów w rozmiarach 74 i 86 cm.

Co to jest Pakowanie PREMIUM?

Pakowanie PREMIUM (dostępne w koszyku przy wyborze sposobu dostawy), to oprócz delikatnych ubranek, wyjątkowy upominek. Wieczna Róża, otulona w gałązkę z kwiatem bawełny, która jest doskonałą alternatywą dla ulotnych bukietów. Zostanie z Tobą na długie miesiące i będzie przypominał najcudowniejsze chwile, w których mieliśmy zaszczyt wziąć udział. Będzie również wspaniałym dodatkiem do upominków wręczanych podczas celebracji Baby Shower, najcudowniejszego święta każdej Młodej Mamy.

Zarówno wszystkie projekty jak i wykonane ubranka są nasze własne, autorskie. Każdy detal opracowujemy osobiście wspólnie z naszymi projektantami. Wszystkie zestawy są szyte w Polsce z przyjaznych dla skóry dziecka materiałów.

Paleta kolorów, którą stosujemy w naszych zestawach to nasza cecha rozpoznawcza, jeden z wyselekcjonowanych elementów. Unikamy krzykliwych barw, a te, które stosujemy zostały zaakceptowane nie tylko przez naszych projektantów, ale przypadły do gustu również naszym Klientom. Dlatego nie chcemy niczego zmieniać 🙂

Opinie naszych Klientów są dla nas niezmiernie ważne. Chętnie słuchamy wskazówek i bierzemy pod uwagę każdą sugestię. Uwzględniamy je tworząc nasze projekty, jednak nie przyjmujemy zleceń indywidualnych.

Nie, zamówienia można składać bez konieczności rejestracji.

Rejestracja i dołączenie do rodziny Mes Bébés to dostęp do historii własnych zamówień i zwrotów, a także do newslettera, czyli informacji o wprowadzanych przez nas nowościach.

Aby mieć wgląd do takich informacji, należy się zarejestrować i założyć konto Klienta.

Adres do wysyłki można podać dowolny i nie musi być zgodny z adresem podanym przy rejestracji. Należy jednak pamiętać, by podać prawidłowy adres do wysyłki przy składaniu zamówienia

Oczywiście wysyłamy nasze Produkty również za granicę.

Do kompletowania zamówienia i pakowania paczki przystąpimy, gdy tylko zamówienie zostanie prawidłowo złożone i opłacone.

Prosimy o kontakt mailowy contact@mesbebes.com lub telefoniczny pod numerem 606 432 669 w godzinach od 8:00 do 15:00

Niestety nie, prowadzimy wyłącznie sprzedaż internetową

Zamówienie można edytować lub anulować do momentu, aż nie zostanie wysłane. W tym celu prosimy o kontakt mailowy contact@mesbebes.com lub telefoniczny pod numerem 606 432 669 w godzinach od 8:00 do 15:00.

Zawiadomienia o wadach dotyczących Produktu oraz zgłoszenie odpowiedniego żądania można dokonać wypełniając formularz zwrotu i reklamacji oraz wysłać go za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: contact@mesbebes.com lub pisemnie na adres: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław.

Formularz zwrotu można pobrać z naszej strony pod tym linkiem -> formularz zwrotu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

OK

Informacja

Ubranka dostępne są dla dzieci w rozmiarze 68 (3-6 miesięcy)

Copyright © Mes Bébés 2022