Poznaj polską markę, dla której najważniejsze jest Twoje Dziecko.
Która projektuje i tworzy niebanalne ubranka z myślą i w trosce o tych, których kochasz najbardziej.
Markę, której styl inspirowany jest najpotężniejszym i najskromniejszym uczuciem na świecie - miłością rodzica do Dziecka.

Wszystkie zestawy traktujemy z najwyższą troską i dbałością. Ubranka są limitowane, mają swój unikatowy numer, dlatego dołączane do nich etykiety wypisujemy ręcznie. Chcemy w ten sposób podkreślić, jak ważne dla nas jest to, co robimy, od momentu tworzenia projektu, aż do chwili, gdy nietuzinkowe ubranko trafia do Małego Właściciela lub Małej Właścicielki. Każdy model jest uniwersalny i pięknie będą wyglądać w nich zarówno chłopcy jak i dziewczynki.

Mes Bébés to owoc naszych marzeń

Każda tkanina, którą wybieramy, musi spełnić najsurowsze wymagania
i posiadać odpowiednią strukturę. Bezpieczeństwo jest dla nas tak samo ważne, jak design.

Dzięki temu ubierając swoje dziecko w Mes Bébés masz gwarancję, że dajesz mu największą jakość oraz unikatowe piękno.

Piękno w Mes Bébés nabiera nowego wymiaru. Skrywa się w doskonałej jakości tkaninach, które urzekają wyjątkową linią i niespotykaną miękkością.

Chcąc, aby Twoje dziecko ubrane było jak żadne inne, tworzymy tylko limitowane kolekcje, dostępne w bardzo ograniczonej liczbie egzemplarzy i w krótkim czasie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

OK

Informacja

Ubranka dostępne są dla dzieci w rozmiarze 68 (3-6 miesięcy)

Copyright © Mes Bébés 2022